Audriņu pamatskolas fotomākslinieki

Audriņu pamatskolas fotomākslinieki

Audriņu pamatskolas skolēni 2018./2019. mācību gadā, Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros,  piedalijās brīnišķīgā Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā “Mana zeme skaistā”. Šajā konkursā piedalījās 22 Audriņu pamatskolas skolēni. Konkursa mērķis bija Latvijas skolu jaunatnē stiprināt piederības sajūtu un savas zemes mīlestību.

Skolēni ar lielu aizrautību un interesi vēroja skaisto Latvijas dabu un iemūžināja savās fotogrāfijās. Pašas labākās fotogrāfijas tika ievietotas projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, par kurām, mājas lapas apmeklētājiem, bija iespēja nobalsot.

Visvairāk balsis saņēma 6. klases skolnieces Anastasijas Putinas darbs (70 balsis), iegūstot 1.vietu, 6. klases skolnieces Milanas Ovčinnikovas darbs (41 balsis), iegūstot 2.vietu, un 6. klases skolnieces Elīnas Melānes darbs (32 balsis), ierindojoties 3.vietā, kā arī 5. klases skolnieces Irinas Tihomirovas, 6. klases skolnieku – Nikitas Razumejeva, Artjoma Laškova, Andreja Vasiļjeva un Jurija Rakitjanska darbi un 9. klases skolnieka Vladislava Burova darbs. Malači!

Šo visu skolēnu darbi tika izgatavoti kā foto gleznas un 10. maijā atceļoja uz Audriņu patskolu. Tagad skolas sienu rotā skolnēnu gleznu izstāde. Tā varēs priecēt skolēnus, darbiniekus, kā arī viesus.

Skolēniem ir ļoti liels prieks un gandarījums par iespēju savus darbus redzēt skolas telpās. Lielu paldies vēlamies pateikt projekta īstenotājiem “Zinātnes un inovācijas parka”  kolektīvam, kā arī visiem Latvijas uzņēmumiem, kuri ziedojot līdzekļus atbalstīja šo projektu.  Paldies jaunajiem fotogrāfiem un visiem, kuri balsoja un atbalstīja jaunos māksliniekus!

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska

Comments are closed.