Audriņu pamatskolas skolēni teātra izrādē “Riekstkodis”

2019. gada.8. maijā,  projekta Latvijas Skolas soma ietvaros, Audriņu pamatskolas 3.-4. klases skolēni apmeklēja teātrī “ Joriks”  izrādi «Riekstkodis».

Izrādē tika akcentētas tādas īpašības kā labsirdība, nesavtība un mīlestība, kuras mijās ar augstprātību, meliem un niķiem .

Teātra izrādē tika atspoguļots ka galvenais ir nevis izskats, bet cilvēka dvēsele. Šīs tēmas ļoti aktuālas mūsu jaunatnei, tāpēc tās bieži tiek apspriestas ētikas un sociālo zinību stundās.

Izrādes laikā, mēs redzējām, ka katram atgriežas tas, ko viņš pelnījis.

Meitenēm ļoti patika izrāde, jo tā bija par mīlestību, bet puišiem patika izrāde, jo tā bija par īstiem bruņiniekiem. Apmeklējot šo izrādi, skolēni ieguva daudz interesanta mācību procesam, tie skolēni, kuri apmeklē skolas teātra pulciņu, papildināja savas zināšanas teātra mākslā. Visas izrādes laikā skolēni baudīja lielisko vokālu.

Audriņu pamatskolas skolotāja Aleksandra Vilčiņska

Comments are closed.