Autobusu saraksts

Autobusu saraksts

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.1-1 “Audriņi (garāža)  – Samrekovka – Puderova- Goruškas – Puderova –  Audriņi”

1.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
Piemiņas iela, P36 Audriņi (garāža) 7.35
P 36, V565, 4203 Samrekovka 7.50
4216 Puderova 7.55
4217 Goruškas 8.00
4216 Puderova 8.05
P36 Audriņi (autobusa pietura) 8.10

 

2.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
P36, Krasuhas iela Audriņu pamatskola 16.55
4216 Puderova 17.00
4216 Goruškas 17.05
4216 Puderova 17.10
P 36, V565, 4204 Samrekovka 17.15
P36, Piemiņas iela Audriņi (garāža) 17.30

 

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 1-2 “Audriņu pamatskola – Kaļvi – Mežāres – Kļovi -Audriņu pamatskola- Audriņu pagasta pārvalde”

1.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
 P36 Audriņu (autobusa pietura) 8.10
P36, 4227 Kaļvi 8.15
575, 4210 Mežāres 8.20
4210 Kļovi 8.23
P36,  Krasuhas  iela Audriņu pamatskola 8.35
Krasuhas iela, Lidicas iela 17 Audriņu pagasta pārvalde 8.36

2.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
Lidicas iela 17 Audriņu pagasta pārvalde 16.28
Krasuhas  iela, P36 Audriņu pamatskola 16.30
P36, 4227 Kaļvi 16.35
575, 4210 Mežāres 16.40
4210 Kļovi 16.43
Krasuhas  iela, P36 Audriņu pamatskola 16.55

 

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 1-3 “ Audriņi (garāža) – Greivuļi–  Rīgas iela – 18.Novembra iela  – Atbrīvošanas aleja Latgales iela – Kr.Barona – Miera iela 78 – Kr.Barona – Latgales iela – Dārzu iela – 18.Novembra iela – Rīgas iela  – Greivuļi – Audriņu pamatskola- Audriņi (garāža)”

1.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
Piemiņas iela, P36 Audriņi (garāža) 7.30
P36 Greivuļi 7.40
P36 Rīgas iela 7.45
P36 18.Novembra iela 7.47
P36 Atbrīvošanas aleja 7.52
P36 Latgales iela 7.55
P36 Kr.Barona iela 7.57
P36, P55 Miera iela 78 7.58
P36 Kr.Barona iela 8.03
P36 Latgales iela 8.05
P36 Dārzu iela 8.12
P36 18.Novembra iela 8.14
P36 Rīgas iela 8.19
P36 Greivuļi 8.23
P36, Krasuhas iela Audriņu pamatskola 8.33
P36, Piemiņas iela Audriņi (garāža) 8.34

2.reiss

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums Maršruts Atiešanas laiks
Piemiņas iela, P36 Audriņi (garāža) 17.00
P36, Krasuhas iela Audriņu pamatskola 17.02
P36 Greivuļi 17.15
P36 Rīgas iela 17.20
P36 18.Novembra iela 17.22
P36 Atbrīvošanas aleja 17.27
P36 Latgales iela 17.32
P36 Kr.Barona iela 17.34
P36, P55 Miera iela 78 17.39
P36 Kr.Barona iela 17.42
P36 Latgales iela 17.45
P36 Dārzu iela 17.50
P36 18.Novembra iela 17.55
P36 Rīgas iela 18.00
P36 Greivuļi 18.05
P36, Piemiņas iela Audriņi (garāža) 18.15

audrinu_p_skolenu_parvadajumu_marsruti_2016l-nr-1-1-1-2ar-labojumiemaudrinu_p_skolenu_parvadajumu_marsruti_2016l-nr-1-3ar-labojumiem