Autobusu saraksts

Autobusu saraksts

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.1-1 “Blaumaņa iela 4 (stāvvieta)- Maskavas iela –Atbrīvošanas aleja (pasts) – Atbrīvošanas aleja (Gors)  –F.Varslavānas iela – J.Tiņanova iela –A.Upīša iela- J.Tiņanova iela – F.Varslavāna iela- Atbrīvošanas aleja -Apvedceļš – Rēzekne-Gulbene – Kaļvi-Lidosta –Mežāres-Aļhovka – Mazā Fiļkina-Audriņu pamatskola”

1.reiss

Maršruts Atiešanas laiks
Blaumaņa iela 4 (stāvvieta) 7.00
Maskavas iela 7.01
Atbrīvošanas aleja (pasts) 7.02
Atbrīvošanas aleja (Gors) 7.06
F.Varslavānas iela 7.09
J.Tiņanova iela 7.11
A.Upīša iela 7.13
J.Tiņanova iela 7.14
F.Varslavānas iela 7.15
Atbrīvošanas aleja 7.17
Apvedceļš 7.19
Rēzekne – Gulbene 7.26
Kaļvi 7.28
Lidosta 7.35
Mežāres 7.39
Aļhovka 7.40
Mazā Fiļkina 7.45
Audriņu pamatskola 7.55

 

2.reiss

Maršruts Atiešanas laiks
Audriņu pamatskola 16.00
Mazā Fiļkina 16.10
Aļhovka 16.15
Mežāres 16.16
Lidosta 16.20
Kaļvi 16.27
Rēzekne – Gulbene 16.29
Apvedceļš 16.32
Atbrīvošanas aleja 16.39
F.Varslavānas iela 16.41
J.Tiņanova iela 16.43
A.Upīša iela 16.44
J.Tiņanova iela 16.46
F.Varslavānas iela 16.48
Atbrīvošanas aleja (Gors) 16.50
Atbrīvošanas aleja (pasts) 16.53
Maskavas iela 16.54
Blaumaņa iela 4 (stāvvieta) 17.00

 

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 1-2 “Audriņu pamatskola – Dovidovka – Samrekovka – Goruškas –Puderova (pietura) – Puderova (pie ezera) – Audriņu pamatskola (stāvvieta)”

1.reiss

Maršruts Atiešanas laiks
Audriņu pamatskola 8.00
Dovidovka 8.15
Samrekovka 8.20
Goruškas 8.30
Puderova (pietura) 8.35
Puderova (pie ezera) 8.36
Audriņu pamatskola (stāvvieta) 8.40

 

2.reiss

Maršruts Atiešanas laiks
Audriņu pamatskola
(stāvvieta)
15.10
Puderova (pie ezera) 15.14
Puderova (pietura) 15.15
Goruškas 15.20
Samrekovka 15.30
Dovidovka 15.35
Audriņu pamatskola 15.50

 

audrinu_p_skolenu_parvadajumu_marsruti_2016l-nr-1-1-1-2ar-labojumiemaudrinu_p_skolenu_parvadajumu_marsruti_2016l-nr-1-3ar-labojumiem