Mūsu lepnums – Audriņu pamatskola

Mūsu lepnums – Audriņu pamatskola

Ikvienā Latvijas skolā, vai tā ir liela un skolēnu skaļajām čalām piepildīta, vai arī neliela lauku skoliņa, noteiktā laika posmā jau vairākus gadus pēc kārtas skolēni uzturā lieto Skolas pienu. Šī projekta dalībnieki ir arī Audriņu pamatskola.

Izlasot informāciju par konkursu „Zaļais restarts”, radās ideja, ka varētu izveidot skolas maketu, izmantojot izlietotās tukšās piena pakas.

Darbiņš varēja sākties! Vispirms skolas saimniekam tika palūgta visu skolas korpusu shēma, tad izstrādājām savu stratēģiju, izveidojot mēroga mērījumus. Bērni cītīgi dzēra pienu, skaloja piena pakas, tās izžāvēja un katras pakas virspuse tika aizlīmēta. Tagad pats svarīgākais – sākās „būvdarbi”!

Skolas ēkas maketa „celtniecībā” kopumā izmantotas 862 piena pakas (salīmētas kopā).

Noslēdzot darbu, rodas jau nākošās idejas – iegūtā maketa turpināšanai. Ir ideja par apkārt skolai augošo koku izveidi, izmantojot plastmasas PET pudeles, no papīra kastītēm kāpšļu konstrukcijas …

Prieks par bērnu azartisko darbošanos! Lai mums izdodas nākošie darbi!

Audriņu pamatskolas skolotāja Iveta Rundāne

 

Comments are closed.