Sporta stunda muzejā

Sporta stunda muzejā

28. februārī Audriņu pamatskolas 7.-9.klases skolēni, kopā ar sporta skolotāju, devās uz Latgales Kultūrvēstures muzeju, kur varēja apskatīt Latvijas sporta veterānu-senioru savienību un Latvijas sporta muzeju speciālistu kopīgi veidotu portretu galeriju, kas apkopo Latvijas visu izcilāko sportistu un komandu 100 fotogrāfijas, kurās fiksētas 170 personības.

Skolēni varēja ne tikai apskatīt izcilo Latvijas sportistu portretu galeriju, bet arī piedalīties muzeja darbinieku organizētajā „sporta stundā”. Sporta stunda pagāja jautrā un  izglītojoša gaisotnē. Ar vairākām aktivitātēm un konkursiem skolēni uzzināja par Latvijas sporta leģendām, sporta veidu dažādību un to vēsturi, sporta iespējam Rēzeknes pilsētā un sporta nozīmi cilvēka dzīvē. (par to atsevišķs paldies muzeja darbiniecei Ingai!)

Beigās skolēni varēja izspēlēt šaha maču pie īstā sacensību galda un nofotografēties.

 

Audriņu pamatskolas Sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova

 

 

Comments are closed.