Ziemassvētki Audriņu pamatskolas (pirmsskolas grupas)

Ziemassvētki Audriņu pamatskolas (pirmsskolas grupas)

Ziemassvētki – svarīgākie, priecīgākie un nozīmīgākie svētki katra cilvēka dzīvē. Svētku laiks paiet gaišās domās un darot labus darbus.
Kad Ziemassvētki jau gandrīz aiz stūra, arī Audriņu pamatskolas mazuļi sarosījās un gatavojās savu grupiņu sapost svētkiem. Kad iededzām pirmo svecīti Adventes vainagā, pastāstījām mazajiem par Adventes vainagu un svecītēm, kas tajā atrodas.
Vai Ziemassvētki var būt bez piparkūku smaržas? Nē! Tādēļ 6.decembrī mūsu jaunākie bērni kopā draudzīgi rullēja, spieda dažādas formiņas, dekorēja ar krāsainām skaidiņām, cepa un ēda kraukšķīgas piparkūkas.
Mūsu pirmsskolas grupiņās tika organizēta radošo darbiņu izstāde “Jaunā gada simbols”. Arī vecākiem bija iespēja radoši darboties, izgatavojot sivēntiņus.
21. decembrī mazākās grupas bērni  pārtapa par maziem zaķīšiem. Burvīgā svētku noskaņojumā tika sagaidīti drošākie un bezbailīgākie zaķēni. Skanēja dziesmas, mazās kājiņas griezās jautros deju ritmos. Bērnu prieks un Ziemassvētku zvaniņu skaņas palīdzēja Ziemassvētku vecītim atrast ceļu pie bērniem. Ak, kā mirdzēja bērnu actiņas, saņemot dāvanas!
Bet vidējās un vecākās grupas bērni bija nerātnie laupītāji, tāpēc mazliet skaļāk draiskojās un ieskandināja Ziemassvētkus kopā ar vecākiem. Dziedājām, devāmies kopīgās dejās, vēlējām viens otram jaukus vārdus, kopīgi sagaidījām Ziemassvētku vecīti ar lielo dāvanu maisu.

  Lai taptu skaists pasākums, kas sagādā bērniem prieku, protams, ir jāiegulda liels darbs. Sirsnīgs paldies skolotājiem, skolotāju palīgiem, vecākiem, ka bijāt ar mums, atbalstījāt un palīdzējāt uzburt tik jauku un mīļu atmosfēru, un radīt svētku sajūtu.
Lai baltas, siltas domas ikvienā sirsniņā un lai Ziemassvētku brīnums atrod mieru katrā ģimenē! Lai Jums visiem veiksmīgs, mīlestības piesātināts Jaunais gads!

                                                                              Pimsskolas skolotāja Janīna Čakša (autores foto)

  

Comments are closed.