Latvijas dzimšanas diena

Mēs varam būt laimīgi, jo Latvija ir bagāta zeme, tās bagātība ir cilvēki. 18. novembris ir mūsu dzimšanas diena, svētki Latvijas tautai. Audriņu kultūras namā pulcējās vietējie iedzīvotāji, skolēni, viesi, lai  svētku reizē  padomātu par to, kas mums patiešām ir nozīmīgs un vērtīgs, nostiprināt mērķus un izaicinājumus nākotnei, un pateikt viens otram ”paldies” par paveiktajiem darbiem, jo Latvija ir ik diena, kuru veidojam mēs paši ar savām labajām domām, vārdiem un darbiem.

Pasākumā piedalījās Audriņu pamatskolas skolēni un skolotāji, izjusti skaitīja dzeju, paši mazākie dziedāja dziesmas, visi kopā piedalījās svētku uzvedumā. Mēs redzējām prieku ciema iedzīvotāju acīs, jo šie mazie ķipari, skolēni kādam ir radinieki, kaimiņu bērni vai vienkārši ciemata iedzīvotāji. Apsēžoties cits citam blakus, radījām ļoti patīkamu atmosfēru, tāpēc dzejoļi un dziesmas skanēja daudz labāk.

Tā mēs novēlējām savai valsti skaistu 101.dzimšanas dienu, ēdām svētku torti, bijām priecīgi un laimīgi.

Audriņu pamatskolas skolotāja Diāna Vasiļjeva