Nekas tā netuvina cilvēkus kā smaids. Un ar smaidu sākas katra patiesa mīlestība. (A. Kuprins)

Ar platu smaidu un pacilātu noskaņojumu Audriņu pamatskolā tika nosvinēta Valentīndiena – mīlestības diena. Atraktīvākie un aktīvākie skolēni kopā ar teātra pulciņa dalībniekiem ar humora skeču atveidoja visiem zināmo stāstu par viduslaiku mūku, kurš paslepus salaulāja divu mīlošu jauniešu sirdis.

Gan mazi, gan lieli pasākuma dalībnieki tika aicināti piedalīties rotaļās un konkursos. Sākumā valdīja neliela neveiklības sajūta, jo jaunāko klašu skolēni iejutās zēnu un meiteņu mainītās lomās – zēni uzģērba svārkus, tika uzliktas simboliskas galvassegas uz galvas, toties meitenēm tika uzzīmētas ūsas. Turpinoties svētku pasākumam, satraukums mazinājās un bērni brīvi un ar lielu azartu piedalījās jautrās dejās ar dažādiem nosacījumiem un uzdevumiem.

Īsi pirms pasākuma gandrīz visi saņēma Amorpasta izsūtītās vēstules ar skaistiem vārdiem un laba vēlējumiem.

Jaukā pasākuma noslēpuma atslēdziņa – tuvojas pavasaris, gaisā virmo mīlestība!

Audriņu pamatskolas skolotāja Iveta Rundāne