Audriņu pamatskolas skolēni – „Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākumā

6. septembrī, tūkstošiem skolēnu no visiem Latvijas novadiem tikās Rīgā, atklājot Latvijas valsts simtgades lielāko iniciatīvu „Latvijas skolas soma”. Uz šo pasākumu devās arī  Audriņu pamatskolas 9.klases skolēni – Jeļena Putina un Vladislavs Burovs. Šajā pasākumā, kurš notika Arēna Rīga, skolēni piedalījās radošās darbnīcās un koncertā „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Piedaloties atpazīstamiem māksliniekiem, koncertā tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attīstīties un augt, veidojot nākotnes Latviju.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir ļoti nozīmīga valsts simtgades programmas daļa. Tās mērķis ir katram Latvijas skolēnam nodrošināt iespēju iepazīt un pašam pieredzēt Latvijas dabas un kultūras vērtības, iepazīt zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

„Latvijas skolas soma” koordinatore, Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska