Gluži kā pasakā ar kristāla kurpīti

Gluži kā pasakā ar kristāla kurpīti

Strauji tuvojas laiks, kad pamatskolu un vidusskolu beidzējiem ir jāpieņem nopietns lēmums, jāizdara izvēle – kādu profesiju izvēlēties. Audriņu pamatskolas 7.-9.klašu skolēniem bija lieliska iespēja piedalīties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes KAA projekta ievatros organizētajā pasākumā “Topi par meistaru!”, apmeklēt apavu šūšanas darbnīcu Rēzeknē “Kristāla kurpīte”.

Skolēni ar lielu interesi vēroja meistaru darbu, klausījās stāstījumu par to, ka arī apavu meistari  ļoti nopietni gatavojas lielajiem Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem. Jautājums – kādā veidā? Protams, šujot kurpes, zābakus un pastalas svētku dalībniekiem.

Iepriekš neviens no klātesošajiem skolēniem nebija aizdomājies, kādā veidā tiek gatavoti apavi, ka darbnīcā gaisā virmo īpatnējs aromāts, līmes smarža. Kopējais atzinums – darbs smags, bet atbildīgs. Lai izdodas meistariem!

Audriņu pamatskolas skolotaja Iveta Rundāne

Comments are closed.