8. marts Audriņu pamatskolā

8. marts Audriņu pamatskolā

Tu esi Sieviete un esi pelnījusi ziedus,
Tā vienkārši bez iemesla, tāpat…
Par to, ka vienkārši Tu esi Sieviete,
Kas blakus kādam, vien tepat…

8. marts ieskandina pavasara vēsmas, un pirmie tulpju ziedi liecina par svētkiem – Starptautisko sieviešu dienu.

Ceturtdien, 7. martā, Audriņu pamatskolā bija īpaši, romantiskām noskaņām bagāts koncerts, kas veltīts visām meitenēm, jaunkundzēm, skolotājām,  mātēm un vecmāmiņām kā sveiciens Starptautiskajā sieviešu dienā.

Pozitīvu emociju gaisotnē brīnišķīgu muzikālu dāvanu klausītājiem sarūpējuši masas Anastasija un Jeļena Putinas, Milana Ovčinnikova un Elīna Melāne, Jelizaveta Jačeikina un Julija Razumejeva,Veronika Goršanova.

Skatītājus iepriecinās  skolas deju ansamblis un deju grupa “LaViRa”.

Smaidi šodien!
Šī diena ir tava!
Skumjas un ilgas lai gaist,
Smejies šodien, šī diena ir tava,
Viss šai dienā, lai veltīts ir tev!

 

                                               Mūzikas skolotāja Nadežda Osipova

Comments are closed.