“Izglītība un Karjera 2019”

29. martā Audriņu pamatskolas 8. un 9.klases skolēni apmeklēja izstādi “Izglītība un Karjera 2019” Rēzeknē. Jau par tradīciju Rēzeknē ir kļuvusi reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādes “Izglītība un Karjera” rīkošana, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar uzņēmējiem, kā arī kopā izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu. Par augstākās un profesionālās izglītības iespējām informēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Rēzeknes Tehnikums, Malnavas koledža, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Nautrēnu, Kaunatas, Maltas, Dricānu vidusskolas, Rīgas Tehniskā koledža, Ogres Meža tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība, Rīgas Celtniecības koledža, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, Daugavpils Mākslas un dizaina vidusskola “Saules skola”, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, Balvu profesionālā vidusskola, Jūrmalas profesionālā vidusskola un Sociālās integrācijas valsts aģentūra, Nodarbinātības valsts aģentūra, SEB banka, kā arī Nacionālo Bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvji.
Visus dalībniekus un apmeklētājus iepriecināja arī hip hopa apvienības “Latgaļīšu reps” uzstāšanās. Šo izglītības iespēju izstādi kopš 2010. gada Rēzeknē rīko Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Audriņu pamatskolas skolotāja Jeļena Čelbajeva