Bērni ciemojas bibliotēkā

1. gada 22. janvārī Audriņu pamatskolas pirmsskolas vecākā grupiņa apmeklēja Audriņu pagasta bibliotēku.

Zinātkāros bērnus laipni sagaidīja bibliotēkas vadītāja Margarita Platonova. Bērni vispirms tika iepazīstināti ar bibliotēkas telpām, kā arī bibliotēkas lietošanas noteikumiem. Bērniem tika pastāstīts par bibliotēkā pieejamo interesanto bērnu literatūru.  Ar lielu interesi apskatījāmies  bērnu radošo darbu izstādi bibliotēkā. Apmeklējuma turpinājumā vadītāja aicināja bērnus ieņemt vietas pie galda, kur viņus jau gaidīja aizraujošie piedzīvojumi burtiņu pasaulē, kā arī gardais cienasts.

Atvadoties, vecākās grupiņas bērni ar skolotājiem pateicās par viesmīlīgo uzņemšanu bibliotēkas vadītājai Margaritai un sarunāja tikties atkal jau pavisam drīz!

Pirmsskolas skolotājas Līgas Asares

teksts un foto