Skolotāju diena

2018. gada 4. oktobrī Audriņu pamatskolā notika svinīgs pasākums veltīts Skolotāju dienai. 8. klases skolēni bija atbildīgi par pasākuma organizēšanu un vadīšanu. Pasākums noritēja jautri un zālē valdīja ļoti pozitīva atmosfēra. Jaunāko klašu skolēni uzstājās ar saviem muzikāliem priekšnesumiem – sveicieniem skolotājiem. Vecāko klašu skolēni sniedza savus teatrālus priekšnesumus kopā ar teātra pulciņa vadītāju, krievu valodas un literatūras skolotāju Allu Vorobjovu. 8. un 9. klašu skolēni sagatavoja patīkamu pārsteigumu, viņi apsveica skolotājus pašu uzņemtā videofilmā par skolu. Bet pasākuma laikā skolotāji ne tikai saņēma apsveikumus no skolēniem, bet arī  piedalījās koncertā un “kārtoja  eksāmenu” , atbildot uz jautriem jautājumiem un lasot ātrrunas. Pēc veiksmīgi nokārtotā eksāmena gan skolotāji, gan skolēni deva zvērestus un solīja,  ka centīsies mācīt un mācīties, un sargāt skolas godu. Pasākuma nobeiguma daļā skolēni apsveica skolotājus ar skaistiem novēlējumiem un ziediem. Šajā dienā vecāko klašu skolēniem bija iespēja iejusties skolotāju lomā un novadīt stundas jaunāko klašu skolēniem. Skolotāji un skolēni jutās gandarīti.

8. klases audzinātāja Jeļena Čelbajeva