“DROŠS TRANSPORTS”

20. aprīlī mūsu iestādē notika pasākums “Drošs transports”.

Mēs iepazīstinājām bērnus ar drošības noteikumiem uz ceļa un pievērsām uzmanību bērnu drošībai mājās un ārpus tās. Jautrā veidā atkārtojām drošības noteikumus, kas jāievēro uz ielas, pastaigā un aktīvā atpūtā. Bērni ar ļoti izglītojošas un interesantas prezentācijas palīdzību tika iepazīstināti ar dažādiem drošības noteikumiem.

Meitenes un zēni aktīvi atbildēja uz jautājumiem un interesējās par ceļu satiksmes noteikumiem. Pirmsskolniekiem ir ļoti svarīgi apgūt drošas uzvedības pamatus un iemācīties saredzēt nedrošu situāciju un pašiem novērst iespējamās sekas, lai paliktu veseliem un drošiem. Gatavojot bērnu skolas gaitām, ir jāiemāca bērnam ievērot ceļu satiksmes noteikumus, būt piesardzīgam saskarsmē ar svešiem cilvēkiem…

Bērni aktīvi iesaistījās pasākumā, dalījās savā pieredzē un pārbaudīja savas zināšanas, atbildot uz jautājumiem.

Līvija Bobrova, Aleksandrs Mališevs