Lieldienu motīvi…

Lieldienu motīvi…

Ai zaķīti, garausīti,
Kā es tevi sen gaidīju
Ar raibām oliņām,
Ar kadiķu ziediņiem.

No 26.marta līdz 10. aprīlim Audriņu pamatskolā notika bērnu un vecāku radošo darbu izstāde “Priecīgas Lieldienas””.

Izrādās, ka Lieldienu noskaņas radīšanā var izmantot visu, kas iedvesmo radīt kompozīciju: zariņi, izplaucēti zari, izdiedzēta zālīte, salmi, akmentiņi, čiekuri – visas dabas veltes, kas glabā sevī siltu starojumu.

Mūsu radošie bērni un vecāki bija ļoti aktīvi. Viņi no dažādiem materiāliem izveidoja Lieldienu darbiņus. Ligzdas no zariem, krāsainās olas, vistas no sūnām, zaķi no salmiem, cāļi no papīra, glezniņas un citi Lieldienu dekori bija vienkopus apskatāmi izstādē.

Paldies visiem dalībniekiem par radītiem Lieldienu mākslas darbiem !!!

Audriņu pamatskolas skolotāja Alīna Krasovska.

   

Comments are closed.