Latvijas dzimšanas diena Audriņos

Ikvienam ir savs dzimšanas dienas mēnesis. Mūsu DZIMTENEI tāds ir novembris. Kad rudens iet uz beigām un kokiem lapas jau nobirušas, tad pienāk lielā diena – Latvijas proklamēšanas diena.
18. novembrī Audriņu kultūras namā tika svinēta Latvijas 99. dzimšanas diena. Arī Audriņu pamatskolas skolēni savai valstij veltīja gan dziesmas, gan dejas, kā arī patriotisku dzeju. Caur dziesmu, deju, dzeju izskanēja slavas dziesmas dzimtenei un valodai. Skolēni labprāt atklāj savus talantus. Paldies interešu izglītības skolotājiem – Sandrai Jeršovai un Nadeždai Osipovai, klašu audzinātājām – Oksanai Brokānei un Tatjanai Vabalei par skolēnu sagatavošanu koncertam.

Un, protams, kas gan tā par dzimšanas dienu bez kūkas? Visi koncerta dalībnieki, viesi un skatītāji tika cienāti ar dažādiem gardumiem.

Audriņu pamatskolas skolotāja Alīna Krasovska