Viktorīna „Mana Latvija”

1918.gadā 18.novembrī tika pasludināta brīva, neatkarīga Latvijas Republika. No tā laikā jau pagājuši 99 gadi un sakarā ar to Audriņu pamatskolā notika daži pasākumi, kuri tiek veltīti Latvijas Republikas 99 dzimšanas dienai.

Viens no pasākumiem bija viktorīna „Mana Latvija”, kura notika 14.novembrī.

Viktorīnā piedalījās skolēni no 5.-9.klasei. Viktorīnas sākumā tika  rādīts video materiāls pār Latvijas valsts karoga vēsturi.

Skolēni tika sadalīti četras komandas. Katrai komandai bija savi uzdevumi. Pirmais uzdevums –  salikt kopā Latvijas karti un uzrakstīt Latvijas apgabaliem nosaukumus. Savukārt, otrā uzdevumā skolēniem vajadzēja atbildēt uz jautājumiem par Latvijas Valsts vēsturi. Trešajā uzdevumā katra komanda rakstīja trūkstošus vārdus Latvijas valsts himnai.

Viktorīnu vēroja žūrija, kuras sastāvā bija trīs skolotājas – skolas direktore Liāna, latviešu valodas un literatūras skolotāja Sandra un krievu valodas skolotāja Alla.

Žūrija izvērtēja bērnu sniegumus un pasniedza diplomus pirmajām trijām vietām.

Šīs pasākums ļoti labi pacēla skolēniem patriotisku noskaņojumu par mūsu valstī.

Audriņu pamatskolas skolotāja Svetlana Ponarada