Audriņu pamatskolas skolēnu interesanta pirmdiena.

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Nacionālo biedrību kultūras nama kolektīvs ar prieku piekrita dalīties savā darba pieredzē ar Audriņu pamatskolas skolēniem. Un 16.oktobrī 7., 8. un 9. klašu skolēni apmeklēja meistarklasi “Iepazīsti TeĀtri”.

Izzinošais ceļš sākās ar teātra izrādi “Nārnijas hronikas”.  Teātra studijas “Joriks” aktieri tik aizraujoši spēlē, ka bērni bija ļoti uzmanīgi un klusi. Skolēni ne tikai noskatījās kas notiek uz skatuves, bet arī aktīvi piedalījās izrādē.

Pēc tam bija informatīva ekskursija pa kultūras namu. Sākumā skolēni tika ievesti teātra zālē, pēc tam arī citās telpās. Ekskursijas laikā pusaudži uzzināja daudz jauna par profesiju daudzveidību un varbūt kaut kas no viņiem izvēlējās kādu no šīm profesijām savai nākotnei.

Vēl bērni piedalījās interesantā nodarbībā. Viņi izmēģināja sevi reklāmas profesijā. Tas bija ļoti aizraujoši.

Visas ekskursijas laikā bija ļoti draudzīga atmosfēra. Kultūras nama darbinieki ar prieku atbildēja uz visiem jautājumiem.

Uzlādējies ar entuziasmu, ar jaunām zināšanām un domām skolēni atgriezās skolā.

Audriņu pamatskolas skolotāja A.Krasovska