Rēzeknes pusmaratons „SKRIEN RĒZEKNE”

8.aprīlī, Rēzeknē notika Latvijas lielākā un populārākā skriešanas seriāla „BIGBANK Skrien Latvija” 1.posms – Rēzeknes pusmaratons „SKRIEN RĒZEKNE”, kurā startēja arī Audriņu pamatskolas skolēni.

Skriešanas sacensības organizē Biedrība sporta klubs „MAGNEN”, sadarbībā ar biedrību „Skrien Latvija”, Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes novada pašvaldību.

Skrējienā mērķis veicināt veselīgu dzīvesveidu  un kustību prieku Rēzeknē, Latgalē un Latvijā. Popularizēt skriešanu kā masu sportu dažāda vecuma .

Sacensības tiek organizētas 2017.gada 7. un 8. aprīlī Rēzeknes pilsētas Festivāla parkā.

Skolas pārstāvji startēja  tautas skrējienā (5 km) – Laškovs Artjoms no 4. klases, Tihomirova Karina no 5.klases, Laškova Viviana, Razumejeva Jekaterina, Vilipsone Aļona, Smirnovs Romāns no 6.klases.

Visi pusmaratona dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas medaļām. Uz tikšanos nākamajos startos!!

Anžela Sigajeva