„Zvirbulis 2017”

Audriņu pamatskolā notika ikgadējs skatuves runas konkurss „Zvirbulis 2017”. Dalībnieki sacentās prasmēs skaitīt dzejoļus un prozu gan krievu valodā, gan latviešu valodā. Konkurss notika divās vecuma grupās: sākumskolas un pamatskolas. Konkursa tēma šogad bija ļoti plaša: es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme. Tas ļāva konkursantiem izvēlēties sev tīkamo daiļdarbu un izteikt sevi tajā pēc iespējas pilnīgāk. Kāds šo izvēli izdarīja pats, bet kādam palīdzēja skolotāji.
Pēc konkursantu rezultātiem, vietas tika sadalītas šādi:
Sakumskolas grupā: 1. vieta- A. Putina (4. kl., skolotāja- A. Vorobjova); 2. vieta- M. Ovčinnikova (4.kl., skolotāja- S. Jeršova); 3. vieta- J. Jačeikina (2. kl., skolotāja- O. Brokāne).
Pamatskolas grupā: 1. vieta- V. Korsaka (9. kl., skolotāja- S. Jeršova); 2. vieta- K. Kļovs (9. kl., skolotāja- S. Jeršova); 3. vieta- J. Putina (7. kl., skolotāja- A. Vorobjova).
Pateicamies visiem bērniem par dalību konkursā un ceram uz mūsu uzvarētāju veiksmīgu izpildījumu novada konkursā!

Jeļena Pimahova