Lāpu stafetes skrējienā “Lāčplēša kauss” Ilzeskalnā skrien skolēni no Audriņu pamatskolas

Jau piekto gadu pēc kārtas, Lāčplēša dienu sagaidot, Ilzeskalnā tika organizēts lāpu skrējiens “Lāčplēša kauss”. Siltā un klusā piektdienas pēcpusdienā ciematā iemirdzējās lāpu gaisma, pielija ar skanīgām balsīm un draudzīgiem smiekliem.

Šogad uz šo pasākumu, braukt gribētāju no Audriņu pamatskolas, bija vairāk nekā pagājušo gadu. Šogad brauca trīs brašas skolēnu komandas “Ķipari” – Vladlena Drobate, Karina Tihomirova, Artjoms Vasiļjevs un Aleksejs Vasiļjevs, “Varavīksne” – Milana Ovčinnikova, Elīna Melāne, Artjoms Laškovs, Andrejs Vasiļjevs un “Sikspārņi” – Aļona Vilipsone, Viviana Laškova, Aleksejs Tihomirovs, Romāns Sirnovs.

Pēc skrējiena visi vienojās lāpu gājienā pie Ilzeskalna Tautas nama. Pasākuma noslēgumā tika noskaidroti un godināti ātrākie un uzmanīgākie skrējēji. Uzvarētāji saņēma diplomus un balvas, draudzīgā atmosfērā pie tējas krūzes, svētku kliņģera un cepumiem.

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska