Izstāde “Ziemassvētku brīnumi” Audriņu pamatskolā

Izstāde “Ziemassvētku brīnumi” Audriņu pamatskolā

Pirmais ziemas mēnesis – decembris atnesa lielu rosīgumu Audriņu pamatskolā. Visi tās iemītnieki ar nepacietību gaidīja gan Ziemassvētkus, gan Jauno gadu. Lai svētku gaidīšanas laiks nebūtu garlaicīgs, skolēni, skolotāji un vecāki sarīkoja ikgadējo rokdarbu izstādi “Ziemassvētku kompozīcija”. Šogad dalībnieku skaits bija neparasti liels – vairāk nekā 20 radošas personas sagatavoja īstus mākslas darbus izstādei. Aktīvi piedalījās arī paši mazākie – bērnudārza audzēkņi. Viņu čaklās rociņas labi pastrādājušas un radījušas izcilus “eksponātus” izstādei.

Lielu paldies sakām arī radošiem pedagogiem, sava darba īstiem pratējiem – Maijai Repšai, Janīnai Čakšai, Līvijai Bobrovai, Tatjanai Vabalei, Alīnai Krasovskai, Ivetai Rundānei, kuri piedalījās paši un motivēja savus audzēkņus aktīvi līdzdarboties, nebūt pasīviem un vienaldzīgiem, padarīt apkārtējo vidi skaistāku!

Īpaša pateicība arī Audriņu pagasta bibliotēkas vadītajai Margaritai Platonovai un Audriņu pamatskolas bibliotēkas vadītājai Sandrai Jeršovai par aktīvu iesaistīšanos mūsu izglītības iestādes dzīvē un regulāru atbalstu un sadarbību!

Paldies arī vecākiem par ieguldījumu skolas attīstībā un pozitīvu attieksmi!

Rokdarbu klāsts izstādē ir ļoti plašs – pašizgatavotas egles, lelles, sniegavīri, vainagi, dzīvnieki, pasakaini tēli… Cik gan tālu aizvilina audriniešu fantāzija!

Izstādi “Ziemassvētku kompozīcija” var apskatīt līdz 15. janvārim Audriņu pamatskolas foajē. Laipni lūdzam visus interesentus!

 

Audriņu pamatskolas skolotāja Oksana Brokāne

Comments are closed.