Lāčplēša diena Audriņu pamatskolā

Par godu Lāčplēša dienai Audriņu pamatskolā, sporta stundas ietvaros, notika  individuālās sacensības visām klašu grupām. Stundas  mērķis bija noteikt stiprāko, veiklāko, ātrāko un izturīgāko skolēnu katrā vecuma posmā.

Mācību stundas laikā katra skolēna uzdevums bija iziet 5 stacijas ar dažādām stafetēm: “Bumbiņas spainī”, “Saulīte”, “Jauktā stafete”, “Uzcel torni”, “Hokeja stafete”.

Apkopojot visus rezultātus 1.-3.kl.grupā 3.vietu izcīnīja Viktors Terehovičs (20 punkti), 2. vietu Laura Terehoviča (17 punkti) un godalgoto 1.vietu Alīna Mendelsone (15 punkti).

5.-6.kl.grupā 3. vietu izcīnīja Jelizaveta Jačeikina ( 15 punkti), 2. vietu Deņiss Tihomirovs (13 punkti) un ar lielu pārliecību 1.vietu izcīnīja Julija Razumejeva (9punkti).

Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un saldām balvām.

Paldies visiem skolēniem par aktīvu piedalīšanos pasākumā.

Audriņu pamatskolas sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova