Bibliotēkas rīkota izstāde “Ezītis miglā”

No 28. septembra  Audriņu pamatskolas foajē  apskatāma  audzēkņu darbu izstāde.  Izstādē redzamie darbi tika radīti šajā mācību gadā.

Izstādē piedalīsies skolnieki : Terehoviči Laura un Viktors, Goršanova Veronika, Timofejeva Karina, Kivko Nikita, Alina Mendelsone, Anastasija Putina, Denis Tihomirovs, Julija Razumejeva, 1. klases kopīgais darbs, pirmsskolas izglītojamo darbi (skolotāja Rudīte Vaišļa), vecākā grupiņa 5.-6. gadi,  Aleksejs Razumejevs.

Grāmatā “Ezītis miglā” ir brīnišķīgi, sirsnīgi un ļoti mīļi stāsti par meža dzīvnieciņu dzīvi – par viņu priekiem un bēdām, pārdzīvojumiem, bet, pats galvenais, par īstu un neviltotu draudzību.

4 dzīves gudrības, kuras mums iemācīja “Ezītis miglā”

Lietas vajag izpētīt. “Viņš sāka lēnām kāpt zemē no kalniņa, lai nokļūtu miglā un varētu paskatīties, kā tajā izskatās no iekšpuses.”

Ne viss, kas izskatās briesmīgs, ir briesmīgs. No kā tik nevar nobīties tumsā un miglā!

Atstāt svarīgas mantas bez uzraudzības nav prātīgi. Ezītis pārgalvīgi izkaisīja savu svarīgo nesamo…

Citreiz atrisinājums nāk no pilnīgi negaidītas puses.

Paldies, mīļie vecāki par Jūsu radošumu un centību, mēs esam gandarīti par to cik skaista ir izdevusies kopīgi veidotā izstāde.

Ceram uz Jūsu atsaucību un ieinteresētību arī turpmākajos pasākumos.

Izstādes atklāšana 28. septembrī .

Bibliotekāre  Anžela Sigajeva