IZLAIDUMA SVĒTKI TOPOŠAJIEM PIRMKLASNIEKIEM

Laiks ir pienācis un jāsāk lidot,
Spārni briest un vēju sevī krāj.
Ņemsim līdzi sirdij pašā vidū
Atmiņas, kas tā kā tauriņš māj.

Saulainajā 25. jūnija dienā, Audriņu pamatskolas vecākās pirmsskolas grupas bērni svinēja izlaiduma svētkus. Šogad svinējām savādāk – vēlāk, nekā bija plānots, ar mazāk viesiem, bet ne mazāk sirsnīgi un koši. Topošie pirmklasnieki ne tikai aizrautīgi demonstrēja apgūtās prasmes un iemaņas atjautības uzdevumos, bet arī pierādīja, cik ļoti saliedēti un draudzīgi bērni ir savā starpā. Pasākuma laikā pakavējāmies atmiņās, skatoties fotomirkļus  no mūsu ikdienas, pasākumiem dārziņā un ārpus tā. Izlaiduma noslēgumā devāmies pie svētku galda, kur cienājāmies ar skolas sarūpētajiem svētku kliņģeriem.

Bērni un viņu vecāki teica skaistus pateicības vārdus visam dārziņa kolektīvam – direktorei Liānai, skolotājiem Līgai, Janīnai, Rudītei un Aleksandram, skolotāju palīgiem – Oksanai, Līgai, Jūlijai, mūzikas skolotājai Nadeždai, logopēdei Alisei, pavārei Mārītei, tehniskajiem darbiniekiem – Jūlijai, Žannai un Sergejam, kā arī visiem bijušajiem dārziņa darbiniekiem, kas ir strādājuši ar bērniem iepriekš.

Raksta autors: Pirmsskolas skolotāja Līga Asare

Foto: K.Pontaga, O. Gruznova,  A.Mališevs