Koncerts vecākiem

Līdz ar siltajiem saules stariem marta sākumā veltījām koncertu mūsu vecākiem, kur bērni caur dziesmām, dejām, rotaļām un siltiem vārdiem savām māmiņām un tēviem teica – cik ļoti viņi viņus mīl!

Koncertu atklāja lasītāju konkursa uzvarētāja Anastasija Putina, kura deklamēja dzejoli “Vēstule mātei”.

Dzejoļus deklamēja arī Deņiss Tihomirovs („Ģimene”) un Jelizaveta Jačeikina („ Nebaidies,tēt’”).

Koncertā piedalījās 1.-2.klašu skolēni ar deju “Pinokio”. Viņi izpildīja arī pirmās klases skolnieka dziesmu un dziesmu par tēti.

Leļļu teātra audzēkņi parādīja ļoti interesantu izrādi, kura bija veltīta māmiņām.

4.-5.klašu skolēni dejoja mūsdienīgos ritmos vecākiem veltītu deju un dziedāja dziesmas “Čižik un Zojka” un “No kā, no kā …”

Dejotāju trio (Viktorija, Milana un Aļona) izpildīja aizraujošu, modernu deju.

Koncerta beigās ar savu balsi Milana Ovčinnikova priecēja visus klātesošos,  izpildot dziesmu “Skrien!”

Sakam lielu paldies bērniem, vecākiem, skolotājiem un visiem iesaistītajiem. Viss dzīvē ir par mīlestības un gaišuma vairošanu un šis pasākums to pierāda, gūtās emocijas un lādiņš mūsos vēl dzīvos ilgi pēc tam.

Lai jauks pavasaris!

Audriņu pamatskolas mūzikas skolotāja Nadežda Osipova