LABDARĪBAS AKCIJA JAUNGADA GAIDĀS

LABDARĪBAS AKCIJA JAUNGADA GAIDĀS

Kā jau katru gadu pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī Audriņu pamatskolas skolēni un skolotāji devās labdarības pasākumā uz Rēzeknes novada veco ļaužu Strūžānu un Pilcenes pansionātiem ar koncertu un sarūpētām dāvanām.

Visiem ļoti patika teātra izrāde „Mūsdienīgais Rausis”, mūsdienu dejas un dziesmas. Mūs satika ar siltumu, smaidiem un prieka asarām. Mēs esam laimīgi, ka varējām kaut nedaudz iepriecināt mūsu vecos ļaudis. Mēs arī saņēmām dāvaniņas. Liels paldies darbiniekiem un iemītniekiem par sirsnīgu pieņemšanu.

Liels paldies skolas padomei, kolektīvam un skolēniem par saziedotajiem līdzekļiem dāvanām.

 Audriņu pamatskolas skolotājas Nataļjas Volkovas teksts

Audriņu pamatskolas skolotājas Nadeždas Osipovas foto

Comments are closed.