“Raksti mani šovakar”

“Raksti mani šovakar”

Audriņu pamatskolas 9. klases skolēni projekta “Skolas soma ” ietvaros apmeklēja teātri “Joriks”, kur koncertā “Raksti mani šovakar”  mūsdienu latviešu autoru dzeja skanēja aktieru Karinas Lučiņinas, Māra Skroda un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņu izpildījumā.

Pēc skolēnu domām tas drosmīgs  un spēcīgs uzvedums, ko viņi uz teātra skatuves ir redzējuši. Tās ir divas pasaules – ikdienišķā un  vilinošā ar  iespējām, valdzinājumu ar debesīm un zemi, ar Jūs tur -uz skatuves, un mēs te- arī uz skatuves , tas ir  izcili!

Mūs uzrunāja savdabīgais izpildījuma stils, skatuves noformējums un uzdrīkstēšanās komunicēt par sabiedrību, kurā tas notiek … ar mums. Šī bija  izvēle:

Iet vai neiet , skatīties vai aizmukt, mēs palikām, redzējām, baudījām, sajutām-vārdu, skaņu, smaidu, mūziku, aizskārām sevī šo smalko dvēseles stīgu, neikdienišķo….

Tēls. Simbols. Mūzika. Analīze. Visam pa vidu smalkas perkusijas fons. Bērni un jaunieši kā mērķauditorija, kurus uzrunā, kuri atsaucas…

Gribam pateikt paldies par iespēju iegūt estētisko pieredzi, pabaudīt tur valdošās spriedzes intensitāti, jūtu un pārdzīvojumu izpausmes spēku!

Paldies par skaistu fantāzijas lidojumu visai radošajai komandai.

Ļoti veiksmīgs skatuviskais risinājums!!!! Paldies! Paldies! Paldies!

Paldies par iespēju!!!!

 

Comments are closed.