Skolēnu teātra pēcpusdiena „Mūsdienīgs Rausis”

Skolēnu teātra pēcpusdiena „Mūsdienīgs Rausis”

Audriņu pamatskolā darbojās skolēnu teātra pulciņš. Vairākās teātra pulciņa stundās notika darbs ar teorētisko materiālu. Daudzās stundās strādājām praktiski: apspriedām izrādes scenāriju un lomas, izmēģinājām, meklējām kostīmus, taisījām afišu.

16.12.19. pulciņa ietvaros un Ziemassvētku gaidīšanas laikā skolā notika teātra pēcpusdiena, muzikālā mini izrāde „Mūsdienīgais Rausis”. Visiem zināmā pasaka par Rausi kļuva par improvizāciju. Bērni ļoti centīgi meklēja mūziku, kostīmus, dekorācijas izrādei. 5.-7. klases skolēni brīnišķīgi spēlēja Vecmāmiņas, Vectēva, Zaķa, Vilka, Lāča, Lapsas un, protams, Rauša lomu. Liels paldies mazajiem aktieriem: Jurijam Rakitjanskim, Jūlijai Razumejevai, Nikitam Razumejevam, Konstantīnam Kolesnikovam, Artjomam Laškovam, Anastasijai Putinai, Milanai Ovčinnikovai, Jelizavetai Jačeikinai. Skatītāji bija citi skolēni un skolotāji. Visiem ļoti patika izrāde un īpaši – pašiem teātra pulciņa dalībniekiem.

Nākošo pasākumu plānojam uz pavasari.

Skolēnu teātra pulciņa vadītāja skolotāja Nataļja Volkova

 

Comments are closed.