Vai tu, kas Latvija? Tā ir zeme – mana dzimtene…

Vai tu, kas Latvija? Tā ir zeme – mana dzimtene…

 

             Gatavojoties 101 Latvijas dzimšanas dienai, Audriņu pamatskolas 4. un 5. klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju devās uz Audriņu pagasta bibliotēku. Bērnus sagaidīja erudītā bibliotekāre Margarita Platonova, kura bija sagatavojusi nelielu stāstījumu par mūsu valsts simboliem, notikumiem. Tika uzdoti arī jautājumi par un ap Latviju. 4. klases Damiāns bija tas, kurš izcēlās ar pareizo atbilžu sniegšanu.

Katrs no bērniem Latvijas kartē atzīmēja tās pilsētas, kurās bija būts, nedaudz padalījās iespaidos par redzēto. Nodarbības noslēgumā čakls kopdarbs – origami tehnikā veidots simbolisks Latvijas karogs no 98 rūpīgi locītiem kvadrātiņiem.

Karogs tika nogādāts uz skolas telpām, lai rotātu svinīgo centrālo sienu par godu svētkiem.

Audriņu pamatskolas skolotājas Ivetas Rundānes teksts un foto

Comments are closed.