Urrā! Pirmais izlaidums ir klāt!

Urrā! Pirmais izlaidums ir klāt!

Vasara nu ir klāt un  Audriņu pamatskolas sagatavošanas grupiņas bērni – topošie pirmklasnieki  30. maijā svinēja savu izlaidumu. Vēl vakar tik mazi un neaizsargāti, bet šodien – tik cēli un zinātkāri. Pasākumā skanēja daudz mīļu vārdu, bet vecākiem un skolotājiem  ritēja prieka un skumju asaras. Izlaidumā bērni prasmīgi demonstrēja viesiem savus talantus – priekšnesumus ar dziedātprasmi un aktiermeistarību. Īpaša pateicība un sirsnīgs paldies bērnu skolotājiem – Janīnai Čakšai, Līvijai Bobrovai, Aleksandram Mališevam un Līgai Asarei, kuri bērnus ir lolojuši, mācījuši spert drošus soļus uz priekšu un iepazīt draudzību, mīlēt savus tuvākos un savo dzimto zemi Latviju, kā arī iepazīstināja bērnus ar burtiem, kurus nu mākam salikt vārdos un cipariem matemātiskajos uzdevumos. Šie skolotāji bērnu atmiņā paliks kā pirmie skolotāji, kuri dāvājuši viņiem savu sirdi, zināšanas un prasmes, lai viņi kļūtu patstāvīgi, zinātkāri, godprātīgi un sirsnīgi cilvēki.

Vēlam bērniem patīkamu lidojumu uz skolu un lai blakus vienmēr būtu daudz draugu!

Pirmsskolas skolotājas Līgas Asares teksts un foto

Comments are closed.