Izlaidums Audriņu pamatskolā

Izlaidums Audriņu pamatskolā

Audriņu pamatskolas 4. klases skolēni 28. maijā savu radinieku, draugu un skolas biedru lokā svinēja savu pirmo izlaidumu. Ir aizritējuši četri gadi kopš tā brīža, kad šie vēl mazie, bet tagad jau lielie bērni spēra savus pirmos soļus skolā. Bet laiks sākumskolā beidzies, tā ir gan prieka sajūta, gan mazliet nemiers par to, kas būs tālāk tur, 5. klasē.

Skolas direktore apsveica skolēnus, atgādinot, ka tas ir tikai sākums viņu lielajā ceļā. Mazos absolventus šajā saulainajā dienā sveica un piemiņas dāvanas un diplomus pasniedza klases audzinātāja.

Savukārt 4. klases vecāki novēlēja saviem bērniem uzkrāt pa vasaru spēkus jaunām skolas gaitām un sniegties pēc jaunām virsotnēm, kā arī apbalvoja bērnus ar medaļām.

Sākumskolas skolotāja Aleksandra Vilčiņska

Comments are closed.