Audriņu pamatskolas skolēni Ludzas novadpētniecības muzejā

Audriņu pamatskolas skolēni Ludzas novadpētniecības muzejā

Pateicoties projektam “Latvijas skolas soma” Audriņu pamatskolas  1 – 3. klases skolēni apmeklēja Ludzas novadpētniecības muzeju, kur izmantoja vienu no izglītojošam programmām. “Latvijas putnu sugu daudzveidība”programma sniedza dalībniekiem ziņas par Latvijas putniem, to dzīvesveidu un barību. Kopā ar meža māti bērni paspēlēja dažādas spēles un apskatīja arī dzīvnieku daudzveidību. Skolēniem bija iespēja paturēt rokās putnu izbāzeņus.

Izbrauciena laikā skolēni apmeklēja vēstures ekspozīciju, kurā varēja redzēt seno Latgaļu rotas, apģērbu un mājas lietas. Pateicoties tam skolēni iepazinās ar Latvijas vēsturi, izzināja senču dzīvi. Pēc muzeja apmeklējuma bērni devās uz Ludzas pilskalnu, uzzināja par tā vēsturi un izbaudīja pikniku svaigā gaisā. Pirms atgriešanās skolā, apmeklējām ari Ludzas parku un izbaudijām tā skaistumu.

Audriņu pamatskolas skolotājas Regīna Voronova un Aleksandra Vilčiņska

Comments are closed.