Audriņu pamatskolas skolēni skatuves runas konkursā

12. februārī Rēzeknes novadā notika skatuves runas konkurss, kurā piedalījās arī Audriņu pamatskolas skolēni. Četras skolas pārstāvēja 26 skolēni. To skaitā Leila Tihomirova, Jelizaveta Jačeikina, Milana Ovčinnikova, Jelena un Anastasija Putinas. Skolotājas Allas Vorobjovas  vadībā meitenes bija sagatavojušas ļoti izjustus un sirsnīgus stāstus, kuri ļauj ieskanēties pašām smalkākajām dvēseles stīgām. Kā var atstāt vienaldzīgus stāstījums par maza izsalkuša puisēna vēstuli Dievam, stāsts par žēlastības dāvanu lūdzēju un labajiem eņģeļiem vai  jaukie stāsti par zaglīgo kaķi un trim mimozas zariņiem? Arī pieredzējusī žūrija augstu novērtēja skolēnu sniegumu, īpaši izceļot Jelizavetu Jačeikinu, piešķirot viņai 2.pakāpes diplomu.

Audriņu pamatskolas skolotāja Diāna Vasiļjeva