Radošā nodarbība Audriņu pagasta bibliotēkā

Radošā nodarbība Audriņu pagasta bibliotēkā

29. novembrī Audriņu pagasta bibliotēkā tika rīkota radošā nodarbība – “Mana Latvija”, kurā piedalījās Audriņu pamatskolas 6. klases skolēni. Bērni kopā ar bibliotēkas vadītāju Margaritu Platonovu diskusijā pārrunāja cik mūsu dzimtene ir maza plašajā pasaulē, bet, tai pašā laikā, liela un nozīmīga. Skolēni varēja izpētīt, izmantojot globusu, kur atrodas Latvija. Sarunā pārrunāja, cik iedzīvotāju un kādas tautības dzīvo mūsu valstī.

Radošā gaisotnē skolēni sadalījās komandās, kuras atkārtoja cik un kādi ir novadi, Latvijas lielākās pilsētas, kas tika atzīmētas uz iepriekš izveidotās Latvijas kartes. Šajā kartē komandām bija uzdevums, salikt pilsētas kartītes atbilstoši to atrašanās vietām. Liekot pilsētas bērni atcerējās, kurās ir bijuši un kurās vēlētos būt. Visi strādāja ar lielu aizrautību un interesi. Liels paldies Margaritai Platonovai par izzinošo un radošo nodarbību.

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska

Comments are closed.