Mana un mūsu zeme – LATVIJA

Mana un mūsu zeme – LATVIJA

Straujiem soļiem tuvojas vieni no gada krāšņākajiem svētkiem – Ziemassvētki. Tomēr gribētos nedaudz atskatīties nesenā pagātnē – novembra mēnesī, kad visa mūsu valsts aizvadīja Latvijas mēnesi, sagaidot un arī svinot Latvijas simtgadi. Visapkārt notika dažnedažādi pasākumi, svētku koncerti, salūti, lielāki un mazāki konkursi. Konkursi, kuros tika pārbaudītas zināšanas gan kultūras, gan vēstures, gan arī dažādās citās jomās.

Audriņu pamatskolas skolēni novembra nogalē piedalījās Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes organizētajā konkursā „Mana Latvija 2018”, kurā līdz ar citām 18 novada skolu komandām stājās uz „starta līnijas”, lai demonstrētu savas zināšanas. Vēlētos uzteikt komandas dalībniekus par drosmi un uzdrīkstēšanos – 6. klases skolnieci Milanu Ovčinnikovu, 8. klases skolēnus – Alekseju Tihomirovu un Romānu Smirnovu un 9. klases skolēnus – Jeļenu Putinu un Vladislavu Burovu.

Veiksmīgus startus komandas dalībniekiem turpmākajos konkursos!

Audriņu pamatskolas skolotāja Iveta Rundāne

 

Comments are closed.