Izrāde Audriņu pamatskolā

Izrāde Audriņu pamatskolā

15. oktobrī Audriņu pamatskolas aktu zālē notika izrāde “Как Лешего проучили”.

Izrādi apmeklēja pirmskolas un sākumskolas bērni. Viņi ar sajūsmu iesaistījās pasakā, no kuras viņi mācījās mīlēt sev tuvus cilvēkus, paust līdzjūtību un izprast laika nozīmi. Bērni iepazinās ar tādiem tēliem kā Mežavecis un baba jaga. Pirmskolas bērni vēroja, kā viņu audzinātāja pārtapa pār pasakas varoni un viņiem pašiem paradījās vēlme kļūt par kādas pasakas tēliem.

Pēc izrādes bērni vēl ilgi tēloja pasakas varoņus. Apsprieda kostīmus un notikumus pasakā. Lielāki bērni iedomājas pasakas situāciju dzīvē un nosprieda, ka jāklausa vecākus un nevajag izniekot laiku.

Dekorācijas, aktiermāksla un kostīmi bija lieliski. Ar prieku gaidīsim nākošo izrādi!

Sākumskolas skolotāja Regīna Voronova

Comments are closed.