ZINĪBU DIENA AUDRIŅOS

ZINĪBU DIENA AUDRIŅOS

Dzīve ir ceļš uz sevi mūža garumā. Tas aicina katru dienu iepazīt arvien ko jaunu. Ceļā sastaptais, redzētais un atrastais kļūst par ceļotāja neatņemamu daļu, par avotu, kurš nerimtīgi plūstot, nes iegūto nākamajām paaudzēm.
/A. Zarāns/
3. septembrī tika nosvinēta ” Zinību diena”. Pedagogi un bērni kopā ar pasaku varoņiem priecājās par jaunā mācību gada sākumu.
Bērniem bija iespēja parādīt savas prasmes un iemaņas kopā ar pasaku varoņiem. Pasākumā tie kopā ar bērniem meklēja atbildes uz vairākiem jautājumiem.
Tādas spēles saliedē bērnus un dod iespēju priecāties par panākumiem. Vairākus uzdevumus vajadzēja izpildīt, palīdzot viens otram, uzmundrinot un atbalstot.
Tas ir ļoti svarīgi, kad ir iespēja saliedēt bērnus kopā. Bērniem ļoti iepatikās šī interesantā un aizraujošā nodarbība.
Ritmiskums, plastiskums un mūzika no populārām multiplikācijas filmām iepriecināja bērnus, attīstīja dzirdes uztveri un ritma izjūtu. Spilgtais un interesantais svētku scenārijs attīstīja bērnu fantāziju, ļāva izpaust prieka emocijas, kustību spilgtumu un precizitāti.
Svētkos valdīja labvēlīgs emocionālais noskaņojums un prieka sajūta. Bija redzams cik mazuļi bija ieinteresēti un dzīvespriecīgi, jo tas viss izraisīja simpātijas un pozitīvas emocijas. Cik bērni ir brīnišķīgi, cik daudz spējam mācīties no viņiem! Lai mēs augtu lielāki, stiprāki un ņiprāki!
Tāpat kā zeltainas un sārtas lapas ir rudenī, novēlam visiem raibu šo mācību gadu! Un lai šis raibums nes tikai pozitīvas emocijas gan mums, gan mūsu bērniem!

Pimsskolas skolotāja Līvija Bobrova

Comments are closed.