Ceļojums laikā un telpā

Ceļojums laikā un telpā

Mācību gada beigas – maijs ir ļoti saspringts laiks gan skolēniem, gan pedagogiem. Gūt jaunas zināšanas un iespaidus var ne tikai skolā, bet arī izbraucot ārpus tās. Šā gada 29. maijā Audriņu pamatskolas 5. – 8. klases skolēni devās uz Lielvārdes ABparku, lai iepazītos ar modernajām tehnoloģijām, aktualizētu starppriekšmetu saikni un sadarbības kompetenci.

Karstā, saulainā diena bija kā radīta lieliskai izklaidei Avārijas brigādes parka daudzveidīgajās atrakcijās. Skolēnu labprāt visu dienu piedalījās aktivitātēs un līdzdarbojās radošajās darbnīcās.

Iepazīt aizvēsturisko pasauli varēja ejot pa 1000 m garo dinozauru taku, bet satikt iecienītos animācijas filmas varoņus – īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Gan maziem, gan lieliem izbaudīt adrenalīnu un ātrumu, pārvarēt bailes bija iespējams kameru šļūkšanas trasē. Savukārt vecāko klašu skolēni atpazina latviešu rakstnieku pasaku varoņus Cālis.lv stāstu takā. Literāros tēlus veidoja starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena. Skolēni labprāt pārvarēja šķēršļus virvju trasē, lēkāja uz piepūšamajiem lecam spilveniem un ūdens spilvena, izbaudīja braucienu velokartu trasē, devās reibinošā lidojumā ar ķēžu un Twister karuseli, no sirds izskrējās ar lāzertagu rokās un mēģināja loka šaušanas prasmes, kā arī vēroja saules pulksteni. Gan zēni, gan meitenes jautri laiku pavadīja arī elektoauto autodromā.

Zinot, ka ABparks ar katru mēnesi papildina atrakciju klāstu, esam pārliecināti, ka tas nebija mūsu pēdējais brauciens uz Lielvārdi. Ar nepacietību gaidīsim nākamo pavasari!

Jeļena Pimahova un Sandra Jeršova

Comments are closed.