Ziemassvētku noskaņās.

Ziemassvētku noskaņās.

Audriņu pamatskolas sākumskolas skolēni, maija beigās, ar lielu prieku apmeklēja muzikālo izrādi “Riekstkodis un peļu ķēniņš”, kuru ir sagatavojis teātris “Joriks”. Tā bija krāšņa dāvana ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Mēs uzzinājām to, kā Riekstkodis ir kļuvis par Riekstkodi, un kāpēc pie visa ir vainīgas žurkas.

Skatītāji noskatījās lugu ar atplēstām mutēm un saspiestām cieši rociņām, jo ļoti pārdzīvoja līdzi varoņiem. Teātra aktieri demonstrēja skatītājiem lieliskās vokālās dotības un dejošanas prasmes. Ļoti priecēja, ka izrādē piedalījās arī mazie aktieri. Tas, patiesi, bija jauki.

Braucot mājās, bērni gribēja zināt, kad būs jauna izrāde un vai mēs brauksim vēl?

Liels paldies teātra aktieriem par jauki pavadīto laiku. Vēlam viņiem radošus panākumus darbā un jaukus skatītājus.

 

Audriņu pamatskolas skolotāja T.Vabale

Comments are closed.