Mātes diena Audriņu pamatskolā.

Aiz loga neticami siltas un saulainas pavasara dienas. Pavasaris reibina ar koku, krūmu, ziedu un zāļu smaržu. Liekas, ka viss tas, kas ir spējīgs ziedēt, dāvina mums šajās dienās “visas pasaules skaistumu”.

”Kurs skaistums, tur labestība”. Bet labestība, bezgalīga mīlestība, pacietība un rūpes, tās ir mūsu mīļās mammas un vecmāmiņas.

Mātes diena – nozīmīgi svētki ikvienam jūtīgam pasaules cilvēkam. Šogad visa Latvija šos svētkus svinēja 13.maijā.

15.maijā Audriņu pamatskolā notika Mātes dienai veltīts koncerts.

Uz skolas viesmīlīgo aktu zāli steidzās vecmāmiņas, māmiņas, kuras bija atprasījušās no darba, zālē, starp esošajiem viesiem, bija pamanīti arī tēvi. Visiem gribējās kopā pavadīt neaizmirstamos svētku mirkļus, kopā ar saviem bērniem, vērot kā viņi dejo, tēlo īslugas, paklausīties dziedātās dziesmas un skandētos dzejoļus.

Klātesošo sejās atmirdzēja smaidi, sirdis pildīja lepnums par skolēniem. Bērni uztraucās un centās, visu savu māku demonstrēt vissvarīgākajā gada koncertā.

Paldies, visiem aktieriem un skolotājiem par sagatavoto pasākumu.

Priecāsimies arī turpmāk redzēt vecākus skolas koncertos un pasākumos!

Audriņu pamatskolas skolotāja Alla Vorobjova.