25. septembris – Pasaules labāko ziņu diena

25. septembris – Pasaules labāko ziņu diena

Atsaucoties uz akcijas organizatora – Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) aicinājumu, Rēzeknes novada Audriņu pamatskolas skolotājas Sandra Jeršova, Jeļena Pimahova un Alīna Krasovska iepazīstināja skolēnus un klašu audzinātājas ar  ilgtspējīgas attīstības  mērķiem un akcijas “Vārda spēks” jēgu, saturu un  norisi. 4. – 8. klases skolēni apsprieda un izvēlējās vienu no globālajiem mērķiem – laba veselība. Plakāta izveidē viņi iesaistīja katru klasi. Ar plakātu, informatīvu izdevumu „Pasaules labākās ziņas” un stāstījumu brīvprātīgie – Kristina Vasiļjeva, Milana Ovčinnikova, Jelizaveta Vasiļjeva, Jekaterina Razumejeva, Aļona Vilipsone, Viviana Laškova un Jelena Putina apmeklēja iestādes un uzņēmumus Audriņu ciematā, uzrunāja to darbiniekus un arī satiktos pagasta iedzīvotājus. Akcijas ietvaros meitenes dalīja uzlīmes skolēniem, pedagogiem un skolas darbiniekiem, kā arī atbildēja uz jautājumiem par globālo izglītību.

Akcija “Vārda spēks” Audriņu pamatskolā noritēja radoši. Tā bija ne tikai saulaina atvasaras diena, bet arī sadarbības, pozitīva noskaņojuma un izglītošanās diena.

Paldies par atsaucību pedagogiem un skolēniem!

Audriņu pamatskolas skolotāja Sandra Jeršova

Comments are closed.