Izstāde “Rudens veltes.”

Atnāca rudens ar sarkanām, dzeltenām un brūnām lapām. Dārzos sākas ražas novākšana. Mūsu skolā šo dienu arī gaidām ar nepacietību, jo atnāca laiks rudens izstādei.

Kā jau ierasts, izstādi organizējam sākumskolas telpās. Šogad aktivitāte nebija tik liela.

Skolēni saviem darbiņiem izmantoja dažādus dārzeņus un augļus: ābolus, ķirbjus, pīlādžu ogas, kabačus un t.t. Te var pielietot savu iztēli un fantāziju. Darbi bija ļoti dažādi. Žūrijai nebija viegli izvēlēties pašus labākos darbiņus.

Visiem ļoti patika gudrā pūce no ķirbjiem. Uzreiz gribējās paprasīt viņai padomu. Pie mums atpeldēja kuģītis no kabača ar Latvijas karogu augšā. No burkāna meitene uztaisīja zaķi. Bija arī ezis, kuram adatas nebija tik asas un to varēja arī paglaudīt. Sūnās paslēpās sīpols. Laikam viņš aizbēga no mājām un nomaldījās.

Kad darbiņi bija apskatīti un novērtēti, izstādes dalībnieki saņēma dāvanas.

Liels paldies vecākiem, kuri atbalstīja savus bērnus un palīdzēja viņiem. Cerēsim arī uz turpmāko sadarbību.

Audriņu pamatskolas skolotāja  Tatjana Vabale.