Mācīties – tas ir moderni!

No 3.04. līdz 28.04. Audriņu pamatskolas bibliotēkā ikvienam bija iespēja iepazīties ar jaunākajiem materiāliem karjeras izvēlē un apskatīt izstādi “Izglītība un Karjera 2017”. Apmeklētāji varēja iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, tālmācību un e-studijām.

Vislielākā atsaucība bija no 9. klases skolēniem, jo viņi pavisam drīz pabeigs skolu. Skolēni interesējās par uzņemšanas noteikumiem, studiju apmaiņas iespējām, praksi prestižos uzņēmumos studiju laikā un daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm. Lielākā daļa devītklasnieku jau ir izvēlējušies, uz kurām mācību iestādēm dosies pēc skolas beigšanas. Novēlēsim veiksmi un sapņu piepildīšanos! Lai veicas, devītie!

Sandra Jeršova,

skolas bibliotekāre