APSVEICAM !!!

APSVEICAM!

Audriņu pamatskolas 9. klases skolēni Viktorija Korsaka un Arkādijs Jeršovs (klases audzinātāja Sandra Jeršova) 2016. gada beigās piedalījās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” Interešu izglītības nodaļa rīkotajā radošo darbu konkursā “Krāsas man apkārt” kategorijā fotomāksla. Arkādijs Jeršovs ieguva ARPC “Zeimuļs” diplomu nominācijā “Mirkli tverošākais darbs”, bet Viktorija Korsaka – pateicības rakstu par piedalīšanos konkursā. Abi skolēni saņēma arī pārsteiguma balvas.

APSVEICAM!

APSVEICAM 6. klases skolnieci DAJANU VASIĻJEVU ar iegūto 1.vietu radošā šūšanas konkursā “Mana sapņu soma”.

Skolotāja Anžela Sigajeva

APSVEICAM!

APSVEICAM 9. klases skolnieci  VIKTORIJU KORSAKU ar iegūto 1.vietu foto konkursā “Čaks caur objektīvu”.

Skolotāja Sandra Jeršova