Radošie Audriņu pamatskolas jaunieši

Karjeras nedēļas ietvaros 2016.gada 14.oktobrī Audriņu pamatskolas 7. un 9.klašu skolēni aktīvi piedalījās Rēzeknes pilsētas jauniešu radošajā keramikas darbnīcā „Darini pats!”. Pasākums, kurš notika Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, iesākās ar tikšanos ar pieredzējušu keramiķi Juri Krompānu un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu stāstījumu par Latvju rakstu zīmēm, atšķirīgo keramiku dažādos Latvijas novados. Klātesošie skolēni varēja klātienē apskatīt J.Krompāna darbus.

Skolēni ar lielu interesi radoši darbojās piedāvātajās aktivitātēs – mācījās darināt no māla dažādas lietas: mazus trauciņus, svilpauniekus, mājiņas – krājkasītes, svečturīšus. Pirmajā brīdī Audriņu pamatskolas skolēni darbojās diezgan bikli, bet tad kļuva arvien drošāki, kā pierādījums ir izveidotie  bērnu darbi – mājiņas.

Paldies pasākuma organizatoriem par iespēju attīstīt radošus talantus un veidot lielāku interesi par keramiku.

Audriņu pamatskolas skolotāja Iveta Rundāne